Przedłużony termin nadsyłania streszczeń

Szanowni Państwo, jeszcze oczekujemy na spóźnione propozycje streszczeń prezentacji oraz zgłoszenia uczestnictwa. Niebawem, rejestracja uczestników zostanie zamknięta.

Uprzejmie informujemy, że dla uczestników 41. Sympozjum jeszcze możemy zaoferować kilka talonów na opłatę rejestracyjną w cenie ‘wczesnej rejestracji’. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail z Organizatorami.

 

 

41. Sympozjum Chromatograficzne Metody Badania Związków Organicznych

Po 40 udanych edycjach Sympozjum Chromatograficzne Metody Badania Związków Organicznych, Komitet Organizacyjny 41. Sympozjum z przyjemnością powita Państwa w tym roku w Szczyrku w dniach 19-22 czerwca, 2018 r. w hotelu Meta.

Uwzględniając wieloletnią tradycję Sympozjów, w tegorocznym programie uwzględnimy m.in. nowe kierunki rozwoju i interesujące aplikacje metod chromatograficznych w różnych dyscyplinach nauki, w szczególności w naukach typu -omika, naukach farmaceutycznych, medycznych, toksykologii, chemii sądowej, chemii żywności, biologii, naukach o środowisku, itp. W ramach panelu dyskusyjnego będziemy omawiać nowoczesne i efektywne metody nauczania chromatografii i technik pokrewnych. Mamy nadzieję wkrótce przekazać na Państwa ręce inspirujący i interdyscyplinarny program, zapewnić prelegentów o uznanej pozycji naukowej, a także zaoferować Państwu atrakcyjne międzynarodowe i interdyscyplinarne środowisko stymulujące wymianę doświadczeń i nawiązywanie współpracy pomiędzy uczestnikami. Gorąco zachęcamy do zapoznawania się na bieżąco z treściami i informacjami zamieszczanymi na stronie domowej Sympozjum.

Państwa aktywne uczestnictwo jest mile widziane.

Serdecznie witamy w Szczyrku!